MIT nr1

 Kolagen nie przenika przez skórę!

Kolagen Naturalny
HIT czy KIT?

Co znajduje się w Kolagenie Naturalnym Colway 
kiedy dotyka on skóry, czyli w 36 - 37 stopni Celsjusza?

Kolagen Naturalny Colway

Teraz jeszcze bardziej skuteczny i skoncentrowany
Platinum
TWARZ SZYJA DEKOLT

Kolagen Naturalny Platinum
200,100,50 ml

Silver
CAŁE CIAŁO

Kolagen Naturalny Silver
200,100 ml

Graphite
WŁOSY STAWY PAZNOKCIE

Kolagen Naturalny Graphite
200,100 ml

Kolagen Naturalny HIT czy KIT?

Postanowiliśmy się przyjrzeć naszemu produktowi Kolagenowi Naturalnemu, ponieważ wiedzieliśmy przez 18 lat, że działa.
Chcieliśmy zobaczyć, co znajduje się w Kolagenie Naturalnym Colway w momencie kiedy dotyka on skóry, czyli właśnie osiąga temperaturę 36 - 37 stopni Celsjusza.

Działa już 18 lat

Skuteczność działania Kolagenu Naturalnego została udowodniona naukowo

Olimpia Baranowska o Kolagenie Naturalnym Colway

Obalamy Mity

Często słyszymy o tym, że kosmetyki naturalne są dobre, żeby używać ich sobie na co dzień, ale jeśli chodzi o konkretne problemy skóry i o wysoką skuteczność, należy sięgnąć po potężniejszy oręż prosto z apteki.
Często słyszeliśmy również o tym, że kolagen naturalny nie działa, ponieważ cząsteczka kolagenu jest zbyt duża i nie jest w stanie przedostać się w głębsze warstwy skóry.
Jeżeli interesuje Was kosmetyk naturalny, który obala te dwa mity, zapraszamy do dalszej lektury.

Najpierw rozprawmy się z największym mitem numer 1, Kolagen Naturalny nie przenika skóry, to Hit czy Kit?
W przypadku większości kolagenów jest to prawda. Mowa o kolagenach bydlęcych, wołowych, czyli tych, które nie rozpadają się w kontakcie ze skórą. Kolagen Naturalny Colway, to zupełnie inny produkt.

W roku 2000 naukowcy określili, jaka może być maksymalna wielkość cząsteczki, by ta mogła penetrować głębsze warstwy skóry.
Określili tę granicę dokładnie w postaci masy cząsteczkowej równej 500 Daltonów. Postanowiliśmy się przyjrzeć naszemu produktowi Kolagenowi Naturalnemu, ponieważ wiedzieliśmy przez 18 lat, że działa. Chcieliśmy zobaczyć, co znajduje się w Kolagenie Naturalnym Colway w momencie kiedy dotyka on skóry, czyli właśnie osiąga temperaturę 36 - 37 stopni Celsjusza.

Tę mieszaninę, która powstała na skutek kontaktu kolagenu naturalnego z ludzką skórą, będącą w tej temperaturze skierowaliśmy na bardzo zaawansowane detaliczne badania naukowe. Mieliśmy nadzieję, że naukowcy znajdą choć jeden peptyd, który byłby mniejszy niż 500 Daltonów. Wyniki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że znaleziono ich ponad 150.


Otóż okazało się, że te 151 peptydów penetruje bardzo głęboko skórę. Co się tam dzieje? Te peptydy stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny, utrzymując więc prawidłowe funkcjonowanie skóry i przeciwdziałają temu co tracimy starzejąc się. Jest to więc udowodnione i poprzez badania aplikacyjno-użytkowe i badania dermatologiczne działania kolagenu, które znaliśmy od 18 lat. Natomiast teraz mamy dowód na to, dlaczego tak się dzieje i że naprawdę tak się dzieje.


Peptydy świętymi Gralami w Kosmetologii

Jak wiemy, peptydy są niezaprzeczalnymi zwycięzcami, świętymi Gralami w Kosmetologii jeśli chodzi o walkę z procesami starzenia. Co to właściwie oznacza, że kolagen penetruje jednak skórę, a przynajmniej ten kolagen, czyli naturalny kolagen rybi, stworzony dokładnie z gatunku ryby: tołpyga biała (Hypophthalmichthys molitrixtołpyga pstra (Hypophthalmichthys nobilis), które pozwalają na takie rozpadanie się cząsteczki w granicach temperatury 36 - 37 stopni Celsjusza, bo nie każdy to zrobi.
Najważniejsze dla nas jest to, że te peptydy, które powstają, mogą głęboko penetrować do skóry właściwej i co tam robią? stymulują fibroblasty, czyli działają silnie Anti-age. I tak oto dochodzimy do wspomnianego drugiego mitu, który mówi, że kosmetyki naturalne możemy sobie stosować na co dzień i się nimi "miziać" ale jeżeli chodzi o konkretne działanie, to tutaj musimy sięgnąć po biotechnologię lub tzw. "Chemię" 

Kto może używać kolagenu?

Zalecamy używać go jak najwcześniej dlatego, że łatwiej jest przeciwdziałać skutkom, niż potem walczyć z jego efektami. Kolagen Naturalny przez to, że jest kosmetykiem naturalnym, nie zaszkodzi. Wobec tego, kiedy zaczynamy obserwować pierwsze skutki dojrzewania, dorastania, a nawet starzenia się skóry, wtedy już można sięgnąć po kolagen. On po prostu nie jest w stanie stymulować zbyt bardzo, dlatego, ponieważ pośród tych 151 peptydów znajdują się tzw. "sprytne peptydy"

Te "sprytne peptydy" działają w ten sposób, iż gdy dochodzi do zbyt dużej stymulacji fibroblastów, te "wkraczają do akcji i mówią hola, hola, stop" przeciwdziałając w ten sposób wszystkim alergiom, które mogą mieć miejsce w przypadku używania kosmetyków bardzo drogich, kosmetyków selektywnych, pielęgnacji na najwyższym poziomie - skutecznej pielęgnacji.
Taka jest właśnie różnica pomiędzy kosmetykami naturalnymi, a kosmetykami, które są skierowane tylko i wyłącznie na stymulację.
To bardzo ważne, ponieważ wiąże się to z bezpieczeństwem stosowania kosmetyku. 

Jakie efekty da nam kolagen?

Po pierwsze po użyciu będziemy widzieli od razu znaczne zwiększenie gęstości skóry, to po prostu czuć.
Po drugie efekt liftingu, który jednym przeszkadza innym nie. Jeśli będzie Ci przeszkadzał, polecamy użyć kremu nawilżającego, krótko po aplikacji kolagenu. Jeśli jednak ktoś chce skorzystać z efektu liftingu, czemu nie, jest on przecież naturalny.

Przebarwienia

W naszym kosmetyku, choć ma bardzo krótki skład, ponieważ jest to kosmetyk naturalny, znajduje się kwas mlekowy.
Kwas mlekowy daje temu kosmetykowi specjalną właściwość, otóż nasz kolagen naturalny ma PH równe 3,7
Jest to więc PH równe kuracji kwasowej, którą możemy stosować przez cały okrągły rok, nie martwiąc się o przebarwienia.
Dlatego możemy działać systematycznie, długofalowo na przebarwienia, na poprawę kondycji skóry, głównie też wspomagając nawilżenie. Jest to doskonała alternatywa wobec podejścia, kiedy zaczynamy wprowadzać terapię tylko jesienią, stosujmy ją cały rok, jeśli jest ona bezpieczna. 

Caprylyl Glycol

Caprylyl Glycol, który jest zawarty w naszym produkcie oprócz tego, że pełni rolę delikatnego konserwantu jest również promotorem przenikania. A co to oznacza? Oznacza to, że pomaga on substancjom aktywnym, jakimi są nasze peptydy, o których od dzisiaj wiemy, że jest ich ponad 150, przeniknąć w najgłębsze partie skóry. 

Hydrat czy Hydrolizat

Często zadajemy sobie pytanie jak opowiedzieć różnicę trzech substancji żelatyny, kolagenu hydrolizowanego i hydratu kolagenu naturalnego. Niech pobudzi waszą wyobraźnię wynik pewnego doświadczenia, które przeprowadzono, umieszczając komórki skóry w zawiesinach odpowiednio, żelatyny, kolagenu hydrolizowanego i hydratu kolagenu naturalnego.
Okazało się, że komórki zaczęły się namnażać, rozmnażać się i powielać swoją ilość jedynie w przypadku zawiesiny hydratu kolagenu naturalnego. To chyba daje do myślenia.

Kolagen Naturalny świetnie daje sobie radę 

O jakich dużych problemach skóry możemy mówić w przypadku kolagenu naturalnego, takich problemach, z którymi świetnie daje sobie radę i co więcej, daję on sobie radę skuteczniej, niż większość drogich, selektywnych kosmetyków pielęgnacyjnych na rynku.
Otóż mowa tutaj o problemach ze skórą głowy, jak łupież, łysienie, słaba jakość włosów. Zacznijmy od dbania o tę okolicę. Wcierajmy w skórę głowy Kolagen Graphite. Jeśli mamy rozstępy na skórze spowodowaną szybką zmianą wagi, to możemy skorzystać z Kolagenu Silver, wmasowując go w miejsca właśnie tam, gdzie pojawiają się rozstępy. Jeśli pojawiają się przebarwienia skóry stosujmy Kolagen Platinum. 

Jeśli mowa o pryszczach i niechcianych niedoskonałościach skóry, również Kolagen Platinum, stosowany miejscowo lub całościowo rozwiąże ten problem. Ponieważ Kolagen Naturalny Colway poza tym, że działa Anti-age i znacznie poprawia kondycję i wygląd skóry, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki kwasowi mlekowemu w swoim składzie.
To wszystko, o czym tutaj piszemy, to nie tylko opowieści marketingowe, ale to coś, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

Większość użytkowników miała okazję przyjrzeć się skutkom przez ponad 18 lat istnienia Colway, natomiast nie mieliśmy dowodów naukowych, dziś je mamy. Poza tym Kolagen Naturalny Colway oczywiście został przebadany dermatologicznie, aplikacyjno - użytkowo, więc jego skutki obiektywnie zostały ocenione przez specjalistów. Jest to produkt bezpieczny.

Jesteśmy pewni, że kiedy go użyjecie, będziecie po prostu zachwyceni. Pierwsze skutki zobaczycie już bezpośrednio po pierwszym użyciu, a na te skutki bardziej długofalowe, poczekacie minimum 3 miesiące. Gwarantujemy Wam sukces i zadowolenie, ze stosowania tego produktu.

 FAQ

Aktualna innowacyjna wersja Kolagenu Naturalnego w roku 2022 zawiera aż 6,5% kolagenu w suchej masie. Daje mu to pierwsze miejsce wśród wszystkich kolagenów na świecie i czyni go najbardziej skoncentrowanym i skutecznym Kolagenem Naturalnym na rynku.

A dokładniej 1980-2035 jednostek hydroksyproliny na 1 mikrolitr hydratu. Hydrat zawiera ok. 93% wody i do 6,5% białek w pozostałej masie suchej. Ok 90% tych białek, to kolagen. Pozostałe stanowi elastyna i resztki białkowe z filtracji.

Są to odpowiedzi rzetelne, które jednak nie zawsze zadowalają pytających, gdyż pytania formułowane są niekiedy pod wpływem zwykłego bełkotu marketingowego, jaki towarzyszy reklamie niektórych produktów kosmetycznych. Pytający liczy na to, że dzięki uzyskanym odpowiedziom będzie mógł dokonać z czymś „porównania”, a może nawet na to, że nasze produkty wypadną „lepiej”… Tymczasem, to trochę nie tak. Porównywanie np. hydrolizatów kolagenowych z naszym hydratem jest równie sensowne jak pytanie dziecka: „kto jest silniejszy mamo: dinozaur, czy czołg?” Lub może lepiej: „gdzie jest więcej kolagenu” w Colvicie, czy w golonce?”

Jakże tłumaczyć każdorazowo, że zawartości kolagenu w substancji biochemicy nie mierzą w procentach. Odpowiadamy czasami, że zawartości benzyny w benzynie (a ściślej wartości palnej benzyny) też nikt nie mierzy w procentach, a w oktanach. W przypadku kolagenu jest to zawsze ilość jednostek hydroksyproliny w mikrolitrze, czy w mikrogramie zadanej substancji…

Czy taka odpowiedź zadowoli pytającego, którego atakuje jakaś konkurencja natarczywymi pytaniami: „no ile jest procent kolagenu w tym waszym kolagenie? Bo u nas to X %.

Raczej nie… Nie ma zatem innej rady - jeżeli ktoś chce posiąść wiedzę rzetelną, która da mu właściwy dystans do pytań… różnych - to nie da się uciec od lektur.

- „Kolagen – nowa strategia zachowania zdrowia i przedłużenia młodości” - S.A. Batieczko / Autor - zaprzyjaźniony z Colway prof. z Odessy /
- „Witamina C-olway” - J. Zych

Ryby z których izoluje się molekuły kolagenowe tworzące potem hydrat – to Tołpyga Biała (Hypophthalmichthys molitrix) i Tołpyga Pstra (Hypophthalmichthys nobilis). Tołpygi pochodzą z Chin. Żyją wyłącznie w rzekach i jeziorach. Jest to gatunek introdukowany w wielu krajach, również w Polsce (od 1965 roku), w celu regulowania nadmiernego wzrostu fitoplanktonu, czyli po prostu do odgloniania akwenów. Ryba ta żywi się głównie planktonem i drobnym pokarmem roślinnym. Dorosłe osobniki polują czasami na robaki, mięczaki, a także małe ryby. Ale nie są one ich przysmakiem. Nigdzie w Europie nie karmi się tołpyg paszami mogącymi rodzić wątpliwości co do ich „czystości” mikroorganicznej. Praktycznie nie ma bowiem w naszym regionie świata istotnych akwakultur (hodowli tych ryb wyłącznie na mięso spożywcze). Nie ma takiej potrzeby ekonomicznej. Odławiane nadwyżki z akwenów odglonianych przez tołpygę, zaspokajają w pełni popyt spożywczy.

Szkodliwym metalem odkładającym się w organizmach ryb jest głównie rtęć. Ryb słodkowodnych jednak ten problem w żaden sposób nie dotyczy. Każda partia kolagenu jest zresztą badana wnikliwie na ewentualną zawartość metali.

„Nasze” tołpygi nie są więc „specjalnie hodowane” i na pewno nie są karmione niezdrową paszą. Żyją sobie swobodnie w akwenach, które mają odgloniać i tyle. Nadmiar się odławia. Kolagen pozyskiwany jest z tołpygi z akwenów m.in. polskich, węgierskich, ukraińskich - ale najbardziej odporny termicznie uzyskuje się z ryb żerujących w wodach cieplejszych, czyli z tołpygi bałkańskiej.

Nie ma problemu odpadów. Do ekstrakcji kolagenu nabywa się same skóry rybie selekcjonowane już od razu po odławianiu i filetowaniu. A nie całe ryby. Tak więc, to zakłady przetwórstwa rybnego rozwiązują problem odpadów z tołpygi (jak każdych innych) a nie my.

Z kolei odpad ze skór w procesie hydratacji jest bardzo niewielki. Sam proces polega bowiem w fazie wstępnej na powolnym rozpuszczaniu skór w kwasach organicznych. 

Kolagen Platinum nakładamy na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pamiętajmy również o aplikacji kolagenu na skórę karku i za uszami. Ilość kolagenu nie musi być duża, wystarczą 3-4 wyciśnięcia z dozownika. Delikatnie wklepujemy kolagen na całej twarzy, aż do całkowitego wchłonięcia. Przy wklepywaniu kolagenu można zwilżać dłonie wodą. Czynnością zamykającą cały proces, jest przykrycie wchłoniętego kolagenu kremem nawilżającym, również delikatnie wklepując. 

Niestety nie można opatentować słowa "Kolagen" dlatego jest ono tak często i chętnie używane przez producentów hydrolizatów kolagenowych zwanych potocznie żelatyną. Piszą oni o dobroczynnych właściwościach kolagenu, jaki jest ważny, a sprzedają żelatynę. Zadaj sobie proszę pytanie na podstawie tego przykładu: Znana sieć drogerii w swoim przekazie marketingowym przedstawia puder do twarzy z kolagenem za 7,57 zł, to jak myślisz, jaki to może być kolagen? Aktywny biologicznie hydrat, żywe białko?  - NIE! po prostu najtańszy hydrolizat dumnie nazywany kolagenem. Dlatego, że produkty z kolagenem stały się tak popularne i powszechne w reklamach i sklepach, do świadomości klienta masowego dotarło słowo Kolagen. Niestety w postaci taniej żelatyny. To przecież naturalne, że nie mając wiedzy na temat kolagenu, nie wiemy nawet o hydracie i hydrolizacie - słyszymy jedno magiczne słowo - KOLAGEN

Jakie jest zdziwienie, kiedy szukający kolagenu trafia do Naszego sklepu i widzi cenę Kolagenu Naturalnego?

Komentarze:

Cena z kosmosu! Dziękuję poszukam czegoś w normalnej cenie
To już przesada z tą ceną. Nie wiedzą ile mają brać pieniędzy za to miniaturowe opakowanie
Mam z innej firmy i jest rewelacyjny, a cena nie taka kosmiczna
No cena z kosmosu, no chore


Prawie Wszyscy odwołują się do cen z kosmosu. Nic dziwnego - puder do twarzy z kolagenem za 7,57 zł
i Kolagen Naturalny Platinum 200 ml za 547,00 zł !!! / Robi Wrażenie ...?

"...Mam z innej firmy i jest rewelacyjny, a cena nie taka kosmiczna ..."

Z innej firmy ...?

Colway, jako jedyna firma, posiada Patent, na sposób wytwarzania Kolagenu.
Zobacz TUTAJ : 
http://www.kolagenpolska.pl/patent-skrypt-kolagen-naturalny.pdf

18 LAT, tyle istnieje Colway!

18 lat temu o kolagenie w Polsce, nikt nie miał pojęcia, jeżeli chodzi o świadomość masową. Słowo Kolagen często mylono ze słowem Kalogen, a w reklamie TV królowało śpiewne hasło "...dłuższe życie każdej pralki ... to ...Kalgon ..."

Dlatego podstawowym pytaniem 18 lat temu było: co to jest ten Kolagen?

To Colway wprowadził i wypromował słowo kolagen, którego niestety, nie można zastrzec prawem patentowym i jest ogólnie dostępne.
Dla wszystkich współpracowników Colway i użytkowników kolagenu naturalnego, słowo kolagen znaczyło jedno, że jest hydratem, żywym białkiem, które opóźnia procesy starzenia organizmu.

Falę popularności kolagenu na zmarszczki natychmiast podchwycili producenci tanich hydrolizatów dumnie nazywając je Kolagenem.
Kolagen zaczął pojawiać się w sklepach i przede wszystkim w reklamach telewizyjnych. Tylko, co to był za kolagen? Oczywiście hydrolizowany. 
Hydrolizat, to to samo, co żelatyna, opakowany w ogólnodostępne słowo kolagen. Sam proces hydrolizacji dyskwalifikuje go i staje się "martwym kolagenem" w żadnym wypadku żywym białkiem z zachowaną potrójną helisą, jak to jest w przypadku Kolagenu Naturalnego Colway.

Konsumenci zainteresowani "pozbyciem się zmarszczek" i słyszący co nieco o kolagenie , przede wszystkim o jego dobroczynnych właściwościach, mogli go znaleźć w kremach i "wszelkiej maści" kosmetykach przeciwstarzeniowych Anti-age. Po prostu w składzie takiego kosmetyku występowało słowo kolagen. Konsument za 40-50 zł kupował krem z "kolagenem" i z zapałem wklepywał go, w swoje widoczne już zmarszczki. Czy krem z kolagenem wypełnił zmarszczki? / zmarszczka - rana w skórze właściwej / Raczej nie. Ale mogło zrodzić się przekonanie, że kolagen nie działa.

Rankingi Kolagenów

Jedyny cel takich rankingów, to SEO. Wrzucenie wszystkich kolagenów do "jednego worka" i wybranie jednego zwycięzcy. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, ponieważ hydrat i hydrolizat są nieporównywalne.
A teraz zdanie, które może wzbudzić oburzenie i kontrowersje:
Nie ma i nie było lepszego kolagenu naturalnego, nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, jak Kolagen Naturalny Colway.
To produkt absolutnie bezkonkurencyjny już od 18 lat. Teraz z dowodami naukowymi na jego działanie, zawierający aż 151 aktywnych peptydów.

W Naszej ofercie Kolagenów, oprócz Kolagenu Naturalnego posiadamy również:
- Atelokolagen
- Kolagen Vege

Oczywiście, że TAK! Od razu 30% Rabatu! Wystarczy zapisać się do Colway, aby kupować 30% taniej od ceny detalicznej.
Dodatkowo każde kolejne zamówienie, sumuje się do następnego poziomu rabatowego 34% 38% 42%
Uwaga! Po to jest zapisanie, aby każde kolejne zamówienia mogły się sumować do następnego poziomu rabatowego.
Zapisanie się, to podanie e-maila, aby można było przesłać hasło do logowania i zamawiania bezpośrednio w sklepie Colway.

System Marketingowy

30% - Zapisanie się do Colway
34% - 3.000,00 zł - Jeżeli złożymy zamówienia na sumę 3 000 zł brutto, to nasz rabat w następnym zamówieniu wyniesie 34%
38% - 6.000,00 zł - Jeżeli złożymy zamówienia na sumę 6 000 zł brutto, to nasz rabat w następnym zamówieniu wyniesie 38%
42% - 9.000,00 zł - Jeżeli złożymy zamówienia na sumę 9 000 zł brutto, to nasz rabat w następnym zamówieniu wyniesie 42%
Menedżer - 12.000,00 zł (42% + 26% + 2% = 70%)
1 linia - 7%
2 linia - 6%
3 linia - 4%
4 linia - 3%
5 linia - 3%
6 linia - 2%
7 linia - 1%


Jeżeli chcesz otrzymać Rabat, od razu 30% TANIEJ - Kliknij Tutaj: Zapisz się.Colvita.pl jest częścią sklepu Kolagen24.pl


© Kolagen24.pl 2022