Colvita - kapsułki z kolagenem rybim+Algi+Witamina E Colvita-strona główna Młodość+Uroda+Zdrowie z Kolagenem Rybim

:: KOLAGEN RYBI
W KAPSUŁKACH..

 

COLVITA jest unikalnym w skali światowej preparatem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Zawiera mikronizowane algi, liofilizat ------ trzeciorzędowego kolagenu i elastyny ze skór rybich oraz aktywną biologicznie postać witaminy E...

 colvita-kapsułki z kolagenem rybim

COLVITA

SUPLEMENT DIETY + NUTRIKOSMETYK

kolagen naturalny-colway
kontakt-zadaj pytanie
sklep-zamówienie

... Pierwsza na świecie kapsułka piękności z kolagenem rybim ...
 
     
 
KAPSUŁKI Z KOLAGENEM RYBIM

Wszystkie składniki COLVITY występują w postaci wysoko przyswajalnych połączeń organicznych. Preparat sprzyja odbudowie kolagenu ustrojowego w całym organizmie. Efekty jego działania w postaci wyraźnej poprawy kondycji skóry widoczne są w trzecim miesiącu systematycznego spożywania.


Kapsułki Colvita z kolagenem rybim

WYSTARCZĄ DWIE KAPSUŁKI DZIENNIEUnikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze: skór rybich, ekstraktu alg morskich, bioprzyswajalnej witaminy E , (alfa - tokoferolu)


COLVITA - SUPLEMENT - WSPOMAGAJĄCY - TRENINGW 2008 roku zrobiło się w Polsce
głośno wokół preparatu COLVITA.pl - suplementu i nutrikosmetyku, możliwego wówczas do nabycia tylko w sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej. Sensacyjną opinię COLVICIE.pl zrobiły głównie panie, dla jej właściwości witalizujących skórę w zabiegach odmładzających.

Kulturyści bardziej niż zmarszczkami, przejmują się rozstępami i kondycją skóry.COLVITA.pl jest najlepszym z dostępnych na rynku specyfików przeciw rozstępom. Skutecznie stymuluje ona od wewnątrz procesy kolagenogenezy w skórze.

COLVITA.pl ma zastosowanie we wspomaganiu treningu sportowego - w szczególności obciążającego wiązadła, powięzi i ścięgna.

Weterani treningu, wiedzą doskonale, że spoiwa kości z mięśniami w 90% składają się ze sznurów kolagenowych. To słabnąca z wiekiem zdolność syntezy kolagenu w ścięgnach przerywa karierę wielu sportowcom i bywa dramatem dla ludzi aktywnych. Gdy jeszcze kondycja dopisuje, gdy jeszcze mięśnie można by trenować - brakuje procesów kolagenogenezy w tkankach spajających aparat ruchu...

Polecamy COLVITĘ.pl - Rewelacyjny suplement, który:

 1. Zatrzymuje procesy degradacji kolagenu w skórze, jej starzenie się i marszczenie, znakomicie przy tym sprzyjając znikaniu rozstępów, plam, blizn, bliznowców i śladów po wszelkich problemach dermatologicznych

 2. Powoduje cykliczne wzrosty poziomu aminokwasów plazmatycznych, co wspomaga anaboliczną syntezę białek w organizmie i przyspiesza produkcję energii niezbędnej do skurczu mięśni

 3. Dostarcza ustrojowi pochodzących bezpośrednio z żywych trójspiral kolagenowych aminokwasów egzogennych: lizyny, metioniny, leucyny, izoleucyny, fenyloalaniny, tryptofanu, waliny - jak również szeregu aminokwasów endogennych, co niezwykle wzmacnia efekty stosowania diety

 4. Wspomaga regenerację chrząstek, pozwala na kontro­lę bólów stawowych związanych z treningiem

 5. Przedłuża zdolność organizmu do syntezy kolagenu w ścięgnach i innych elementach aparatu ruchu


COLVITA.pl starszym przedłuża karierę!
Młodszym sportowcom pomaga zwiększać wysiłek treningowy!


Preparat posiada analizę antydopingową nr S 201005881 Center for Preventive Doping Research - German Sport University, jednostki certyfikowanej przy M.K.0.1. Także liczne certyfikaty uznane międzynarodowo. C0LVITA.pl produkowana jest w reżimie farmaceutycznym, w standardach GMP, GSP i HACCP.
To jeden z pierwszych suplementów wytworzonych w Polsce w normatywie ISO 22000 cert. nr 894/2010.

 

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE NA TEMAT COLVITY.pl DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH ZAAWANSOWANĄ WIEDZĘ O SUPLEMENTACH WSPOMAGAJĄCYCH TRENING

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkiego organizmu. Stanowi główny budulec m.in. tkanki łącznej, wiązadeł, powięzi i ścięgien. Decyduje o zdrowiu kości, zębów, stawów, chrząstek. Jego jakość w ustroju uwidocznia najszybciej wygląd skóry i postępy procesów jej starzenia.

Kolagen jest białkiem kondycji, młodości i sprawności. Część tworzących kolagen aminokwasów (egzogennych) wymaga dostarczenia organizmowi w pożywieniu. Niedobór tylko jednego z nich oraz witaminy C powoduje deregulację organizmu i np. szkorbut.

Największym wynalazkiem polskiej biochemii w ostatnich latach była metoda ekstrakcji ze skór rybich kolagenu, zachowującego poza organizmem dawcy strukturę superhelis.

Pozyskiwany hydrat (a nie hydrolizat!) to zarazem gotowy, naturalny dermokosmetyk o bardzo wysokiej skuteczności. Sensacja biochemiczna, która zaczyna właśnie karierę światową. Żel, jaki tworzą hydratowane (a nie hydrolizowane) molekuły kolagenu można z kolei odwodnić.

Liofilizat pozyskiwany jest poprzez sublimacyjne wymrażanie pary wodnej z hydratu w temperaturze - 40°C i w próżni (ok. 1 Pa). Uzyskaną tak suchą masę peptydową cechuje wyśmienita rozpuszczalność i silna higroskopijność.

Liofilizat zawiera poniżej 2% wody i blisko 98% czystych protein, głównie aktywnych biologicznie mikropeptydów, zbudowanych ze wszystkich aminokwasów budulcowych kolagenu. Występuje w postaci proszku lub granulatu. Proces izolowania molekuł - superhelis kolagenu ze skór rybich poprzez hydratację, a następnie uwalniania ich poprzez oddzielenie od cząsteczek wody, jest mało wydajny i uciążliwy, a co za tym idzie - kosztowny. Jednakże właściwości produktu końcowego okazują się zgoła sensacyjne.

Wskaźnik NNU (Net Nitrogen Utilization) dla aminokwasów w uzyskanym proszku wynosi 98.96% i jest to najwyższa jak dotąd na świecie anaboliczność osiągnięta dla izolatu białkowego.

Niemal wszystkie aminokwasy peptydów wypełniających kapsułki COLVITA.pl biorą udział w charakterze molekuł - poprzedniczek w budowie nowych białek tkanek organizmu! Stąd właśnie kariera COLVITY.pl jako kapsułki młodości. Rewitalizatora kolagenu w skórze.

COLVITA.pl jest więc produktem unikalnym. Te kolagenowe kapsułki zawierają w składzie po raz pierwszy w światowej historii liofilizat molekuł kolagenu, a nie hydrolizat włókniny, jak dzieje się praktycznie zawsze, gdy reklama wykorzystuje bardzo nośne marketingowo słowo: kolagen.

Skład kapsułki uzupełniają mikronizowane algi oraz witamina E w postaci aktywnej. Zostało to opracowane biotechnologicznie pod kątem skuteczności pielęgnacji skóry od wewnątrz.

COLVITA.pl niweluje czynniki niesprzyjające procesom kolagenogenezy. Np. skutki diety uboższej w aminokwasy. Również efekty uboczne przyjmowania dawki testosteronu powyżej 100 mg na tydzień fatalnie zakłócającej syntezę kolagenu. Stwierdzono, że systematyczne zażywanieCOLVITA.pl podnosi efektywność wielu specyfików wspomagających procesy kolagenogenezy w fibroblastach i w chondrocytach - stoczniach wytwórczych kolagenu.

COLVITA.pl komponuje się świetnie ze specyfikami takimi jak: Deca, Equipoise, Anavar, Oxandrolone czy Primobolan oraz ze wszystkimi preparatami witaminowymi. Podobnie COLVITA.pl wzmacnia skuteczność siarczanów chondroityny, N-acetyloglukozaminy i wielu innych substancji wspomagających trening sportowy. Np. wolnych aminokwasów, izolowanych ze znacznie mniej anabolicznych hydrolizatów kolagenu bydlęcego.

Jedynym przeciwwskazaniem dla przekraczania suplementacyjnej normy RDA - 2 kapsułki COLVITA.pl dziennie, jest nadczynność tarczycy. Poza tym jest to preparat całkowicie bezpieczny, oparty o wyłącznie naturalne składniki.

Osobom aktywnym sportowo zaleca się spożywanie 4-8 kapsułek dziennie, podczas posiłków. Najlepsze efekty wykorzystania potencjału COLVITA.pl osiągają osoby na diecie proteinowej i suplementujące się witaminą C, która warunkuje procesy hydroksylacji proliny i syntezy dodatkowych molekuł kolagenowych.
 • Colvita - suplement diety
 • Colvita - użytkowanie
 • Colvita - nutrikosmetyk
 • Colvita - lekarstwo
 • Colvita - odchudzanie
 • Colvita - marketing

  Wstecz << Colvita-Strona Główna <<


  WSZYSTKIE STRONY PDF

 • algi
 • colvita
 • colvita lekarstwo
 • colvita marketing
 • colvita nutrikosmetyk
 • colvita odchudzanie
 • colvita suplement diety
 • colvita suplement wspomagajacy trening
 • colvita użytkowanie
 • dzialanie stosowanie colvita
 • glikacja kolagenu
 • kolagen
 • kolagen bialko mlodości
 • pokarmy zalecane w odżywianiu strukturalnym
 • skuteczny kompleks aminokwasowy
 • witamina-e

 • Colvita bez sterydów
 • Colvita Witamina C
 • Colway product catalog english
 • DetoCol info
 • LunaCol info
 • WIT C Narodowy Instytut Leków


 • KOLAGEN ALGI OCTAN WITAMINY E
  KOLAGEN ALGI WITAMINA E
   
  ^ do góry

  Colvita - \ Sieć - COLWAY / Dystrybucja - Colvita.pl © 2007-2015